Wyciągarki

Wyciągarka do quada: niezbędne akcesorium dla każdego fana jazdy offroad

Jazda na quadach to prawdziwa przygoda – zwłaszcza, gdy zbaczasz z głównych dróg na bezdroża i samodzielnie wyznaczasz szlaki. Konstrukcja tych pojazdów jest przystosowana do jazdy offroadowej, także w trudniejszych warunkach pogodowych. Zdarza się jednak, że możesz ugrzęz...

Wyciągarka do quada: niezbędne akcesorium dla każdego fana jazdy offroad

Jazda na quadach to prawdziwa przygoda – zwłaszcza, gdy zbaczasz z głównych dróg na bezdroża i samodzielnie wyznaczasz szlaki. Konstrukcja tych pojazdów jest przystosowana do jazdy offroadowej, także w trudniejszych warunkach pogodowych. Zdarza się jednak, że możesz ugrzęznąć w gęstej warstwie błota w lesie czy na polu. Jeśli Ci się to przydarzy, trudno będzie samodzielnie pokonać tę przeszkodę. Rozwiązaniem tego problemu będzie profesjonalna wyciągarka do quada. To urządzenie o odpowiedniej mocy uciągu, które wystarczy podpiąć, by pojazd mógł bezpiecznie pokonać grząski teren.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wyciągarek do quada. To profesjonalny sprzęt o parametrach technicznych dostosowanych do potrzeb każdego quada. Każda oferowana wyciągarka do quada:

  • to sprzęt pochodzący od sprawdzonego producenta – nowoczesny i profesjonalny,
  • zapewnia odpowiedni uciąg, który pozwoli wyciągnąć nawet cięższe quady – przyjrzyj się dobrze parametrom technicznym i wybierz odpowiedni model,
  • gwarantuje niezawodną pracę oraz intuicyjną obsługę,
  • zapewnia dobry stosunek jakości do ceny.

W naszym sklepie zamówisz również zestaw zdalnego sterowania do wyciągarek oraz uchwyty – czyli akcesoria, dzięki którym korzystanie z tego urządzenia będzie jeszcze łatwiejsze.

Nasi doradcy z przyjemnością przybliżą Ci szczegółowe informacje dotyczące wyciągarek oraz pomocą wybrać model dostosowany do potrzeb Twojego quada.

Więcej

Wyciągarki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów